Referencje

Dzień dobry, Dziękuję za szkolenie. Jedno z lepszych jakie miałem. Sposób prowadzenia, merytoryka, pełen profesjonalizm. - maj 2021
Robert Legutki SolarTeam 
Szanowni Państwo, Wzięliśmy udział w organizowanym przez Waszą firmę szkoleniu on-line Fotowoltaika dla Firm i pragniemy polecić je wszystkim działającym na rynku fotowoltaicznym w Polsce. Na szczególne wyróżnienie zasługuje czytelna i przystępna forma szkolenia, fachowa wiedza prowadzącego oraz umiejętności dydaktyczne, które pozwalają mu ją przekazać. Szkolenie jest przydatne zarówno dla początkujących, jak i dla bardziej zaawansowanych uczestników rynku fotowoltaicznego.    Z wyrazami szacunku dr Marian Ślifierz
dr Marian ŚlifierzPrezes MS Consulting
W kwietniu i maju 2017 r. firma Profil A Sp. z o.o. współpracowała z firmą FINANSETF Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie w zakresie wyceny wartości spółki oraz doradztwa dotyczącego pozyskania inwestora. Powierzone zlecenie zostało wykonane profesjonalnie, w płaszczyźnie wielowariantowej, w jasny i rzeczowy sposób uzasadniając wartość naszej firmy. Jakość opracowania oraz termin realizacji wskazują na profesjonalizm i duże doświadczenia w realizowanym temacie. Dostępność  i kontakt z menedżerem projektu Panem Tomaszem Falkowiczem wskazuje na właściwe zaangażowanie firmy w obsługę klienta i jego satysfakcję ze współpracy. Polecamy innym podmiotom współpracę z firmą FINANSETF Sp. z o.o.    
Stanisława SzumlińskaPrezes Zarządu Profil A Sp. z o.o.
W dniach 11-12 września 2018 r. uczestniczyłam w szkoleniu „Analiza Finansowa w biznesplanie” prowadzonym przez Pana Tomasza Falkowicza. Szkolenie przygotowane bardzo profesjonalnie. Ogromna wiedza prowadzącego w powiązaniu z talentem do jej przekazywania kursantom daje znakomite efekty.
Marta Burzyńska
Wprowadzony przez firmę FinanseTF Sp. z o.o. controllingowy system zarządzania pozwolił nam podejmować trafne decyzje dotyczące zyskowności działów, usprawnił zarządzanie należnościami i pomógł nam poprawić rotację zapasów. Zainteresowanym polecamy firmę FinanseTF Sp. z o.o. do współpracy w niniejszym zakresie.
ANDRZEJ GOLIŃSKIPrzezes Zarządu Euro-Trade Sp. z o.o. SK w Krakowie
Z satysfakcję potwierdzam raz jeszcze, że zaprezentowane przez Was opracowanie dotyczące analizy sytuacji bieżącej (CPR) naszego przedsiębiorstwa było bardzo kształcące dla naszych pracowników, pozwalające im uzyskać lepszą wizję kierunków skuteczniejszego działania.
MGR MARIAN OSLIZŁODyrektor Śląskich Zakładów Koncentratów Spożywczych w Wodzisławiu Śląskim
Zamknij